ערב חברתי ואינטימי או אירוע חגיגי שמציינים בבית הוא אחד הבילויים האהובים על אנשים רבים. הבחירה לארח בבית במקום להיפגש בפאב או מסעדה בחוץ, מאפשרת אינטימיות בין כל החברים, מעודדת שיחות בלי הרעש של מוסיקה חזקה ומאפשרת לכם שליטה בכל מיני גורמים כמו תאורה, ווליום המוסיקה, שעת תחילת וסיום המפגש ועוד. אבל לעומת מקום ציבורי, כשאתם מארחים אצלכם בבית אתם האחראים לאווירה, למצב הרוח ולכיבוד. בעוד קישוטים ומוזיקה נותנים את הטון, האוכל הוא זה שתופס לעתים קרובות את מרכז הבמה. האתגר? להבטיח שבחירות הקייטרינג שלכם יהיו אטרקטיביות, טעימות ומתאימות לאופי הערב. המשיכו לקרוא את המאמר הבא וקבלו שפע של רעיונות מעולים לכיבוד באירוע אינטימי.

מגשי פירות: סימפוניה של צבעים וטעמים

מגשי פירות הם יותר מסתם אופציה בריאה. הצבעים היפים והמרקמים המגוונים יוצרים חגיגה ויזואלית שכיף להגיש על השולחן.

פינגר פודס: מעדנים בביס

היופי בפינגר פוד (חטיפי אצבע) הוא בפשטות האכילה לצד עושר הטעמים שלהם. אפשר לאכול אותם גם בעמידה והם נשנוש מצוין בזמן סמול טוק בין האורחים.

סושי: תענוג במגולגל

הסושי היפני קנה לעצמו מעריצים מכל העולם וקל להבין מדוע. המבנה העדין שלו והטעמים העזים שבו הופכים אותו ללהיט בכל סוג של אירוע.

 

כריכים קטנים: הגשה קומפקטית, טעמים גדולים

כריכים הם אופציה נוסטלגית ואל זמנית והיא מתאימה ומנחמת בכל אירוע. גרסאות המיני שלהם ישתלבו באופן מושלם באירוע חברתי.

קינוחים: הגראנד פינאלה

אירוע, אינטימי ככל שיהיה,  לא מרגיש שלם בלי קינוחים.

משקאות: לצד האוכל

ארוחה טובה לא שלמה בלי משקה טוב לצידה. מה תוכלו להגיש:

לסיכום

הבחירה לארח בבית חברים לאירוע חברתי או כדי לציין אירוע מיוחד, היא בחירה שבאופן אוטומטי מעניקה למפגש אופי מיוחד ושונה. האפשרות להיפגש בפרטיות עם התנאים שלכם משחקת תפקיד חשוב ביצירת האינטימיות שאתם רוצים ליצור בין האורחים. החלק של הכיבוד הוא חלק מרכזי מהאווירה שאתן רוצים ליצור וכיבוד מיוחד ומושקע יכניס את כל האורחים לאווירה חגיגית מהרגע הראשון. השקיעו במחשבה על הפרטים, נסו לקלוע לכל סוגי החך ולהעדפות הקולינריות השונות ואל תשכחו לפנק גם באגף המשקאות. שיהיה לכם ערב נעים, מהנה וטעים.

כתיבת תגובה