קייטרינג חלבי או בשרי: מה מומלץ לאירוע בשבת?

מתכננים אירוע לחברים ובני משפחה ביום שבת? ובכן, חלק בלתי נפרד מההכנות לקראת האירוע כולל כמובן חשיבה לגבי התפריט אותו תגישו לאורחים שלכם, וזאת מתוך מטרה לספק חוויה קולינרית בלתי נשכחת  ומהנה במיוחד. האופציות שעומדות לפניכן כוללות קייטרינג המבוסס על טהרת החלבי או קייטרינג בשרי. בשביל לסייע לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, החלטנו להציג את כל היתרונות והחסרונות, כל זאת מתוך מטרה כי תוכלו להשקיע את הכסף בחוכמה ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מערך קולינרי מדויק.

קייטרינג חלבי – שפע רחב של אפשרויות לבחירה

אם עד לפני מספר שנים קייטרינג חלבי היה מצומצם למדי מבחינת האפשרויות לבחירה, כיום ניתן להזמין לאירוע שלכם הנערך בבית קייטרינג חלבי מושקע במיוחד הכולל סוגים שונים של גבינות, פשטידות  לצד מאפים ועוגיות שנעשות במקום ומוגשות לאורחים כחלק מתמהיל המשלב בין אוכל חלבי לבין קינוחים. מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם לספק לעצמכם כמו גם לאורחים שלכם ארוחה קלילה שמתאימה מאוד גם לציבור שומרי הכשרות, וזאת בשל האיסור על הדלקת אש בשבת. בנוסף, אם רוב המוזמנים שלכם צמחוניים או צבעוניים, השילוב של קייטקינג חלבי באירוע הוא בעל משמעות גם מבחינת היכולת לפנות לקהל רחב ובהתאמה אישית לצרכים. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון כי קייטרינג מהסוג הזה אינו מתאים בעבור סובלים מאלרגיה לחלב ועל כן בשביל לקבל החלטה רצוי קודם כל לשאול את האורחים לגבי ההעדפות שלהם, כל זאת כחלק מביצוע של התאמות שנועדו להבטיח השקעה כספית משתלמת בעבור הזמנה של קייטרינג חלבי.

קייטרינג בשרי – אווירה דרום אמריקאית  לכל אירוע

אם ביקרתם בדרום אמריקה אתם כבר יודעים כי חלק בלתי נפרד מהחוויה כולל כמובן את הבשרים. קייטרינג בשרי כולל שורה ארוכה של נתחי בשר מובחרים שנבחרים בקפידה לצד סלטים וכן תוספות, כאשר היום אחד מהטרנדים החמים כולל גם תוספת של קינוחים שישלימו את האווירה ויהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח. החיסרון של הקייטרינג הזה נובע בשל הצורך לבצע את פעולת המנגל במקום ולא במשלוח, ועל כן צריך להקצות מקום מראש, רצוי באוויר הפתוח.

לסיכום

בעת קבלת החלטה לגבי קייטרינג לאירוע צריך לקחת בחשבון את הצרכים של האורחים, החל מטבעונים ועד ילדים. שימו לב כי אתם מקפידים על תהליך שבמסגרתו אתם לוקחים בחשבון את רצון הכלל ולא רק את הרצון שלכם, וזאת מתוך מטרה להבטיח כי ההשקעה הכספית בדמות קייטרינג לאירוע אכן תהיה משתלמת. בנוסף, מומלץ לבצע סקר שוק מקיף אל מול חברות הקייטרינג, כל זאת מתוך מטרה ליצור תפריט מגוון ועסיסי שישאיר לכם ולאורחים שלכם טעם של עוד, בין אם מדובר בתמהיל חלבי או לחילופין בבשר איכותי הנצלה על האש.

נגישות