נכנסתם לבידוד? הגיע הזמן לחזור לאימונים. תתארגנו בזריזות וצאו לדרך

מאז פרוץ מגפת הקורונה בשנת 2020 נכנסו מאות אלפי ישראלים לבידוד, בעקבות חשיפה  לחולה מבודד או בעקבות הידבקות בנגיף. אם גם אתם מצאתם את עצמכם בבידוד, הגיע הזמן לנצל אותו לטובת חזרה לאימוני הכושר, ובהתאם לכך גם לנצל את הזמן לטובה. כיצד תוכלו לנצל את השהות בבית לטובת אימןן אפקטיבי? להלן מספר טיפים שיסייעו לכם בדרך.

הזמנה של בגדי ספורט איכותיים

אם אתם מוצאים את עצמכם בפיג'מה במשך רוב היום, עכשיו הגיע הזמן לחדש את המלתחה עם בגדי ספורט איכותיים שגם יגבירו לכם את המוטיבציה לצאת ולהתאמן אבל גם יאפשרו לכם להרגיש בנוח ואפילו בסטייל בתוך הבית. לאור המעבר לרכישה מקוונת, ניתן לבצע הזמנה של בגדי ספורט ממיטב המותגים בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח מהיר עד לפתח הבית, כל זאת כחלק מההצטיידות ההכרחית לטובת יצירה של שגרת ספורט אצלכם בבית, ולאחר מכן גם בחדר הכושר או במסגרת של אימון קבוצתי.

אימון המתבצע בזום

דרך מצוינת להיכנס לכושר בזמן הבידוד יכול להתבצע באמצעות אימון בזום, כאשר מדובר באחד מהטרנדים החמים שנוצרו בעקבות המגפה. יותר ויותר מאמני כושר גם מישראל וגם מהעולם מעניקים הזדמנות למתאמנים מתחילים או קבועים להתאמן במסגרת של אימון המתבצע דרך הפלטפורמה הזו. מדובר בהזדמנות מעולה לקום מהספה או מהמיטה ולקחת חלק בפעילות ספורטיבית המתבצעת בקבוצה שגם תעורר לכם את המוטיבציה וגם תאפשר להוביל ליצירה של תוכנית אימונים המותאמת בדיוק לצרכים שלכם, החל מאימון יוגה ועד אימון אירובי.

תרגול מהיוטיוב

הפלטפורמה של יוטיוב מהווה כר פורה לאימונים רבים שאותם ניתן לבצע בקצב שלכם ובזמן שלכם. כל מה שצריך לעשות הוא ללבוש את בגדי הספורט שלכם, להדליק את המחשב או את הטלוויזיה ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מערך אימונים המתבצע אונליין ועם שימת דגש על יכולת לעצור או להתחיל מחדש, כחלק מהבנה כי מדובר בהזדמנות מעולה לנצל את הפלטפורמה הזו לטובת שגרת אימונים אפקטיבית המתבצעת מהבית.

תזכורת מראש

הכניסו לעצמכם תזכורת בפלאפון להתחיל להתאמן. כאשר אתם מסדרים לעצמכם את הלו"ז מראש, והעדיפו לשבץ את האימון שלכם בתחילת היום, כל זאת מתוך מטרה להימנע ממצב שבו אתם חשים בעייפות שמשפיעה על הרצון שלכם להתאמן. תזכורת מראש תאפשר לכם לשלב את האימונים בזמן הבידוד הביתי.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן בסקירה, תוכלו ליצור מערך אשר משלב בין פעילות ספורטיבית לבין השלמה של מטלות, כחלק מניצול הזמן. דווקא בזמן הבידוד ניתן להוביל להגברה של מוטיבציה לטובת חזרה לכושר, כל זאת במסגרת של שילוב אימונים המתבצעים בהתאם לקצב שלכם ועם שימת דגש על מגוון של אימונים שגם יעבירו לכם את הזמן, עד ליציאה מהבידוד.

נגישות