לא פשוט לנהל עסק של קייטרינג, נכון? בוודאי הייתם שמחים לפשט את הדברים ולהתייעל. האם מיציתם את האפשרויות מבחינת שיפור הטיפול במסמכים חשבונאיים שונים? אם אתם לא עובדים עם "חשבוניות ירוקות", התשובה לכך היא כנראה שלילית! מה זה אומר בעצם? ומהן התועלות שמחכות לכם במעבר לאופן העבודה המיוחד הזה?

מניירת אל העולם המודרני

ניירת עסקית היא חלק הכרחי מהתנהלות עסקים מאז ומתמיד. חשבוניות, קבלות ועוד – גם הכרחיים לאור דרישות החוק וגם מסייעים לעסק עצמו, להתנהל באופן מסודר וברור. אך מסמכים לא חייבים להיות מבוססי נייר. יש דרך טובה יותר לעשות זאת. בעולם המודרני, ממוחשב, דיגיטלי, יש גם את האפשרות של "חשבוניות ירוקות". זאת, כחלק מניהול ממוחשב של עסקים בכלל. לדוגמה: iCount היא מערכת מתקדמת לניהול עסק, אשר זמינה כשרות ענן. במסגרת התכונות השימושיות שמערכת זו מציעה, יש גם את היכולות שמציעות החשבוניות הירוקות. לחצו כאן, לפרטים נוספים על חשבונית ירוקה באתר iCount. בתמצית, הרעיון הוא למחשב את הכל, כך שהפורמט הממוחשב יאפשר להתנהל בצורה יעילה בהרבה, גם לגבי המסמכים החשבונאיים שלכם. שינוי כזה איננו מורכב והוא מספק יתרונות רבים. בהחלט השקעה כדאית בכל עסק קייטרינג. 

היכולות שכלולות במערכת

לפני הכול, בואו נראה מה חשבוניות ירוקות מאפשרות לכם לבצע ברמה הטכנית מעשית:

ההשלכות העסקיות

יכולות אלה, מספקות לכם את התועלות העסקיות המשמעותיות הבאות:

יש לעבודה עם חשבוניות ירוקות תועלות נוספות. למשל, המסמכים נשמרים בפורמט בטוח ומוגן, שלא חשוף לנזקים פיזיים כגון שריפה. ישנה גם התועלת מבחינת תרומה לסביבה, מאחר שהדבר מקדם צמצום של השימוש בנייר. כמו כן, חשוב לציין שחשבוניות ירוקות הן אופן התנהלות אשר מוכר על ידי הרשויות והוא נחשב לחוקי לגמרי.

לסיכום

אל תישארו מאחור. קדמו את עסק הקייטרינג שלכם לעתיד, עם שימוש בחשבוניות ירוקות!

כתיבת תגובה