גם בעסקי הקייטרינג עוברים לחשבונית אקולוגית, חסכונית ומהירה: הכול על חשבוניות דיגיטליות!

לא פשוט לנהל עסק של קייטרינג, נכון? בוודאי הייתם שמחים לפשט את הדברים ולהתייעל. האם מיציתם את האפשרויות מבחינת שיפור הטיפול במסמכים חשבונאיים שונים? אם אתם לא עובדים עם "חשבוניות ירוקות", התשובה לכך היא כנראה שלילית! מה זה אומר בעצם? ומהן התועלות שמחכות לכם במעבר לאופן העבודה המיוחד הזה?

מניירת אל העולם המודרני

ניירת עסקית היא חלק הכרחי מהתנהלות עסקים מאז ומתמיד. חשבוניות, קבלות ועוד – גם הכרחיים לאור דרישות החוק וגם מסייעים לעסק עצמו, להתנהל באופן מסודר וברור. אך מסמכים לא חייבים להיות מבוססי נייר. יש דרך טובה יותר לעשות זאת. בעולם המודרני, ממוחשב, דיגיטלי, יש גם את האפשרות של "חשבוניות ירוקות". זאת, כחלק מניהול ממוחשב של עסקים בכלל. לדוגמה: iCount היא מערכת מתקדמת לניהול עסק, אשר זמינה כשרות ענן. במסגרת התכונות השימושיות שמערכת זו מציעה, יש גם את היכולות שמציעות החשבוניות הירוקות. לחצו כאן, לפרטים נוספים על חשבונית ירוקה באתר iCount. בתמצית, הרעיון הוא למחשב את הכל, כך שהפורמט הממוחשב יאפשר להתנהל בצורה יעילה בהרבה, גם לגבי המסמכים החשבונאיים שלכם. שינוי כזה איננו מורכב והוא מספק יתרונות רבים. בהחלט השקעה כדאית בכל עסק קייטרינג. 

היכולות שכלולות במערכת

לפני הכול, בואו נראה מה חשבוניות ירוקות מאפשרות לכם לבצע ברמה הטכנית מעשית:

  • הפקת מסמכים קלה – הפקת חשבוניות או קבלות בצורה קלה ומהירה.
  • העברה נוחה באופנים רבים – העברה מיידית של המסמכים שהפקתם, באמצעים נפוצים כגון אימייל או ווטסאפ, ללקוחות או למנהל החשבונות שלכם. 
  • ניהול מסמכים יעיל ופשוט – כל המסמכים שלכם יהיו מרוכזים במערכת בפורמט הדיגיטלי. תודות לכך הגישה אליהם תהיה קלה, מהירה ונוחה.
  • קבלת תשלומים פשוטה – מערכת החשבוניות הירוקות גם תאפשר לכם לקבל תשלומים מגורמים שונים, באופן מהיר ונוח. תוכלו לשלוח ללקוח קישור לתשלום ולאפשר לו לבחור כיצד הוא יבוצע – בכרטיס אשראי, העברה בנקאית, פייפאל או אפליקציות תשלום.
  • תכונות מתקדמות רבות – כגון חתימה דיגיטלית על חשבוניות מקור.

ההשלכות העסקיות

יכולות אלה, מספקות לכם את התועלות העסקיות המשמעותיות הבאות:

  • חסכון בזמן – היקף העיסוק שלכם בניירת יצטמצם משמעותית. זאת, בין השאר תודות לאוטומציה שכלולה במערכת באופנים שונים. למשל משלוח אוטומטי של חשבוניות על תשלומים דחויים, תזכורות ללקוחות על תשלומים ומשלוח קבלה ללקוח כחלק מתהליך הפקתה. כללית, תהליכי עבודה שונים יתקצרו תודות לכך. אפילו ברמה הפשוטה, של הגעת המסמכים ללקוחות (דבר שייקח שניות, במקום ימים בדואר רגיל). 
  • חסכון במשאבים – בעזרת החשבוניות הירוקות, תחסכו לא מעט משאבים שונים סביב מנהלות אלה. חסכון זה, מתבטא גם כספית.
  • יותר משאבים לקידום העסק – את המשאבים שחסכתם, תוכלו כמובן להפנות למטרות אחרות. לעסוק יותר בקייטרינג עצמו, פיתוח עסקי, השגת לקוחות וכדומה ופחות במנהלות ניירת חוזרות ומונוטוניות. 
  • גמישות – תוכלו לעבוד עם המערכת (שנגישה דרך רשת האינטרנט) מכל מקום ובכל זמן. מבחינת חיבור למערכות אחרות, בהתאם לדרישותיכם, ניתן למשל לחבר מנגנון זה לחנות מקוונת בוויקס.

יש לעבודה עם חשבוניות ירוקות תועלות נוספות. למשל, המסמכים נשמרים בפורמט בטוח ומוגן, שלא חשוף לנזקים פיזיים כגון שריפה. ישנה גם התועלת מבחינת תרומה לסביבה, מאחר שהדבר מקדם צמצום של השימוש בנייר. כמו כן, חשוב לציין שחשבוניות ירוקות הן אופן התנהלות אשר מוכר על ידי הרשויות והוא נחשב לחוקי לגמרי.

לסיכום

אל תישארו מאחור. קדמו את עסק הקייטרינג שלכם לעתיד, עם שימוש בחשבוניות ירוקות!

נגישות