סלי מזון לאנשים נזקקים יכולים לשנות את חייהם ולתת להם את האפשרות לארוחה שתעזור להם להימנע מלישון רעבים. עם אחד, עמותה ללא מטרות רווח יוצאת דופן, לקחה על עצמה את המשימה להילחם במציאות העגומה הזו. באמצעות סלי מזון שנארזו בקפידה, הם מספקים מזון ותקווה לאלה שנקלעו לתנאים קשים יותר, ונותנים להם את הביטחון שהם לא ילכו לישון רעבים בלילה. בואו להכיר את עמותת עם אחד ואת התרומה שלה לקהילה בישראל!

ממה מורכבים סלי המזון של עמותת עם אחד?

כדי להבין באמת את המהות של עם אחד צריך להבין מהם המוצרים שנכנסים לסלי המזון שהם מחלקים. הינה המוצרים שהם מקפידים לכלול בהם:

 

 

איך הם בוחרים את מגוון המוצרים?

במבט ראשון, מגוון עשוי להיראות כמו מותרות. אבל כשמדובר בתזונה, גיוון הוא הכרח. מגוון של חומרים מזינים הוא חיוני לבריאות הכללית, כי מזונות שונים המשרתים מטרות מגוונות. עמותת עם אחד מכירה בכך שהאוכל עצמו אינו העיקר, אל ההזנה היא המטרה. באמצעות סלי מזון שמכילים פריטים מגוונים, הם מבטיחים שמקבלי המזון לא רק יימנעו מתחושת רעב, אלא גם יקדמו את בריאותם הכללית.

מהי המשמעות של נתינה לזולת?

הנתינה היא יותר ממעשה פשוט של צדקה, היא עדות לאנושיות ולאכפתיות מהאחרים. הסיבות לכך רבות, והן:

לסיכום

באמצעות גישה שיטתית ולבבית, עם אחד מציעים לא רק מזון, אלא חבל הצלה של תקווה וכבוד לאלה שמתמודדים עם חוסר ביטחון תזונתי. כל סל מזון, עמוס בתזונה ובאהבה, והוא מעביר מסר לנמענים שהם נראים, מוערכים ונתמכים. בתמיכה בעמותת עם אחד לא רק מסייעים למפעל צדקה, אלא מקדמים חזון קולקטיבי לעולם בלי רעב שלכל אדם מובטחת הזכות הבסיסית למזון.

כתיבת תגובה